Cudowne okna zakupione na raty

Od dawna wspólnie z współmałżonką chcieliśmy zmienić okno w niewielkim pokoju. Dlatego że te, które mieliśmy do tego czasu były niezbyt szczelne a przy niekorzystnej aurze w pomieszczeniu czuło się chłodno.

Uznaliśmy, iż wymiana naszych okien okaże się najdogodniejszym rozwiązaniem, jako że dzięki temu oszczędzimy na ogrzewaniu. Mieszkamy w Redzie, tym samym pragnęliśmy ażeby producent okna znajdował się w okolicy Trójmiasta. Usiadłem więc do komputera i online wypatrywałem dobrych fabryk, jakie udostępniają okna. Wyszperałem dobrą firmę na witrynie www producent okien PCV. Już jakiś czas temu dowiedziałem się o tej instytucji, dlatego byłem pewien, iż może to być firma z długim doświadczeniem w takowej branży. Nie namyślałem się nazbyt długo po kilku minutach przekręciłem pod wskazany numer telefonu. W toku rozmowy z sekretarką firmy określiłem termin spotkania ażeby zrealizować dokładne pomiary okna. Później przedstawiłem swe żądania. Nazajutrz przybył do nas pracownik a następnie dokonał pomiaru okna. Byłem zobowiązany czekać cztery tygodnie do dnia kiedy przyjedzie zespół z nowymi oknami, które miały być zainstalowane w moim mieszkaniu. Gdy już minął ten okres, w poniedziałek dotarli robotnicy, którzy wyłożyli stare okna i rozpoczęli montowanie zakupionych wyrobów. Robota szła szybko, tym samym wieczorkiem mogłem oglądać jej rezultat. Okna są niesłychanie ładne, swobodnie się otwierały a ponadto okazały się być solidne.

Oszczędziliśmy na ogrzewaniu naszego gniazdka

Mam w posiadaniu nieduże mieszkanie, w związku z tym ciepłe powietrze szybko uchodziło przez stare ramy okienne. Tuż po wstawieniu nowych, w pokoju jest przyjemnie oraz przytulnie. Byliśmy radzi, iż postawiliśmy na montaż okna. Firma Optimus będzie warta polecenia. Posiada ogromnie atrakcyjną propozycję na okna. Koszty są niewygórowane i co więcej mogliśmy zwrócić całkowity kosz w formie ratalnej. Wstawianie okien zajmuje kilka godzin, a w wyniku swoistej budowie będą wyjątkowo hermetyczne i swobodnie można je otworzyć. Poza tym zakupiliśmy rolety zewnętrzne, które nałożono jednocześnie z zakładaniem kupionych okien. Profesjonalna ekipa a także świetny sortyment produktów sprawiają, iż teraz zdecydowanie zarekomendowałbym tą firmę moim znajomym.